KONTAKTA OSS
Kontakta oss gärna om du vill veta mer om vad Climacare kan göra för att optimera driften i dina fastigheter.
ADRESS
Climacare AB

F O Petersons Gata 32

421 31 Västra Frölunda

VÄXEL
Växel: 010 459 90 80

E:post: info@climacare.se

Växel: 010 459 ‍90‍ ‍80
E:post: info@climacare.se
Vet du vem du vill kontakta? Här hittar du kontaktuppgifter till alla på företaget

Johan Sjöström

VD

Telefon: 010-25 25 170
E-post: johan.sjostrom@climacare.se

Jonatan Johansson

Projektledare

Telefon: 010-25 25 171
E-post: jonatan.johansson@climacare.se

Anders Hansson

Projektledare

Telefon: 010-25 25 175
E-post: Anders.hansson@climacare.se

Christer Hansson

Marknad

Telefon: 0706 829 460

Philip Nordström

Climattekniker VVS

Telefon: 010-25 25 164
E-post: philip.nordstrom@climacare.se

Hanna Vachtar

Climattekniker/OVK

Telefon: 010-25 25 174
E-post: hanna.vachtar@climacare.se

Marcus Trygg

Climattekniker/OVK

Telefon: 010-25 25 185
E-post: marcus.trygg@climacare.se

Hans Ly

Climattekniker/SRÖ

Telefon: 010-45 99 088
E-post: hans.ly@climacare.se

Tobias Lundgren

Climattekniker/SRÖ

Telefon: 010-45 99 089
E-post: tobias.lundgren@climacare.se

Hans-Olof Persson

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 166
E-post: hans-olof.persson@climacare.se

Claes Olsson

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 162
E-post: co@climacare.se

Lennart Hansson

Climattekniker

Telefon: 076 050 74 27
E-post: lennart.hansson@climacare.se

Joakim Thörne

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 172
E-post: joakim.thorne@climacare.se

Claes-Henrik Olsson

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 163
E-post: claes-henrik.olsson@climacare.se

Kevin Törnqvist

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 177
E-post: kevin.tornqvist@climacare.se

Robin Karlsson

Climattekniker VVS

Telefon: 010-45 99 085
E-post: robin.karlsson@climacare.se

Freddie Axelsson

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 173
E-post: freddie.axelsson@climacare.se

David Thörne

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 165
E-post: david.thorne@climacare.se

Marcus Andrén

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 169
E-post: marcus.andren@climacare.se

Marcus Grafström

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 176
E-post: marcus.grafstrom@climacare.se

Kristoffer Andersson

Climattekniker VVS

Telefon: 010-45 99 084
E-post: kristoffer.andersson@climacare.se

Eddie Blomqvist

Projektledare VVS (Service)

Telefon: 010-25 25 178
E-post: eddie.blomqvist@climacare.se

Lucas Axelsson

Climattekniker VVS

Telefon: 010-459 90 82
E-post: lucas.axelsson@climacare.se

Leif Karlsson

Projektledare VVS (Entreprenad)

Telefon: 010-22 21 648
E-post: leif.karlsson@climacare.se

Robert Weiss

Climattekniker

Telefon: 010-25 25 168
E-post: robert.weiss@climacare.se

Erik Rutgersson

Climattekniker

Telefon: 010-45 99 083
E-post: erik.rutgersson@climacare.se

Samuel Knuthén

Climattekniker VVS

Telefon: 010-25 25 184
E-post: samuel.knuthen@climacare.se

Lena Olsson

Administration/Ekonomi

Telefon: 010-25 25 167
E-post: lena.olsson@climacare.se

Andreas Tannfors

Kundansvarig

Telefon: 010-459 90 86
E-post: andreas.tannfors@climacare.se

Fiona Lövdinger

Ekonomiassistent

Telefon: 010-45 99 081
E-post: fiona.lovdinger@climacare.se

Climacare AB