KONTAKTA OSS

Kontakta oss gärna om du vill veta mer om vad Climacare kan göra för att optimera driften i dina fastigheter.

ADRESS

Climacare AB

F O Petersons Gata 32

421 31 Västra Frölunda

VÄXEL

Växel: 010 459 90 80

E:post: info@climacare.se

Växel: 010 459 ‍90‍ ‍80
E:post: info@climacare.se

Vet du vem du vill kontakta? Här hittar du kontaktuppgifter till alla på företaget

Johan Sjöström

VD

Telefon: 0704 188 104
E-post: johan.sjostrom@climacare.se

Jonatan Johansson

Projektledare

Telefon: 0706 184 301
E-post: jonatan.johansson@climacare.se

Anders Hansson

Projektledare

Telefon: 0768 695 643
E-post: Anders.hansson@climacare.se

Christer Hansson

Marknad

Telefon: 0706 829 460

Tobias Lundgren

Climattekniker

Telefon: 0730 203 818
Tobias.lundgren@climacare.se

Hanna Vachtar

Climattekniker/OVK

Telefon: 076 803 20 02
E-post: hanna.vachtar@climacare.se

Marcus Trygg

Climattekniker/OVK

Telefon: 0707 35 89 50
E-post: marcus.trygg@climacare.se

Hans Ly

Climattekniker/SRÖ

Telefon: 0709 46 14 51
E-post: hans.ly@climacare.se

Hans-Olof Persson

Climattekniker

Telefon: 070 555 77 10
E-post: hans-olof.persson@climacare.se

Claes Olsson

Climattekniker

Telefon: 0706 228 882
E-post: co@climacare.se

Lennart Hansson

Climattekniker

Telefon: 076 050 74 27
E-post: lennart.hansson@climacare.se

Kevin Törnqvist

Climattekniker

Telefon: 0730 236 909
E-post: kevin.tornqvist@climacare.se

Joakim Thörne

Climattekniker

Telefon: 0706 863 178
E-post: joakim.thorne@climacare.se

Claes-Henrik Olsson

Climattekniker

Telefon: 0701 960 620
E-post: claes-henrik.olsson@climacare.se

Kristoffer Pettersson

Climattekniker

Telefon: 0705 34 26 40
E-post: kristoffer.pettersson@climacare.se

Marcus Andrén

Climattekniker

Telefon: 0706 55 97 20
E-post: marcus.andren@climacare.se

Marcus Grafström

Climattekniker

Telefon: 0705 88 34 74
E-post: marcus.grafstrom@climacare.se

Robert Weiss

Climattekniker

Telefon: 0705 88 31 50
E-post: robert.weiss@climacare.se

Eddie Blomqvist

Ansvarig Climattekniker VVS

Telefon: 0705 55 39 60
E-post: eddie.blomqvist@climacare.se

Lucas Axelsson

Climattekniker VVS

Telefon: 0725-29 29 13
E-post: lucas.axelsson@climacare.se

Erik Rutgersson

Climattekniker

Telefon: 0725-86 00 92
E-post: erik.rutgersson@climacare.se

Fiona Lövdinger

Ekonomiassistent

Telefon: 010 459 90 80
E-post: fiona.lovdinger@climacare.se

Lena Olsson

Administration/Ekonomi

Telefon: 0705 88 24 54
E-post: lena.olsson@climacare.se

Climacare AB