KONTAKTA OSS
Kontakta oss gärna om du vill veta mer om vad Climacare kan göra för att optimera driften i dina fastigheter.

BESÖKS- & POSTADRESS

CLIMACARE AB/CLIMACARE RÖRTEKNIK AB 

Neongatan 8

431 53 Mölndal

 

 

LEVERANSADRESS

CLIMACARE AB/CLIMACARE RÖRTEKNIK AB 

Kryptongatan 24

431 53 Mölndal

 

 

VÄXEL
Växel: 010 459 90 80

E:post: info@climacare.se

Växel: 010 459 ‍90‍ ‍80
E:post: info@climacare.se
Vet du vem du vill kontakta? Här hittar du kontaktuppgifter till alla på företaget

FÖRETAGSLEDNING

Johan Sjöström

VD CLIMACARE AB

Telefon: 010-25 25 170
E-post: johan.sjostrom@climacare.se

Jonatan Johansson

VD CLIMACARE RÖRTEKNIK AB

Telefon: 010-25 25 171
E-post: jonatan.johansson@climacare.se

Anders Hansson

Projektledare

Telefon: 010-25 25 175
E-post: Anders.hansson@climacare.se

EKONOMI & ADMINISTRATION

Lena Olsson

Produktionskoordinator

Telefon: 010-25 25 167
E-post: lena.olsson@climacare.se

Jenny Bolmström Andersson

Ekonomiansvarig

Telefon: 010-222 16 46
E-post: jenny.andersson@climacare.se

GÖTEBORGSREGIONEN

Klimatutredning / OVK

Hanna Vachtar
Gruppledare

Telefon: 010-25 25 174
E-post: hanna.vachtar@climacare.se

Ventilationsservice

Joakim Thörne
Gruppledare

Telefon: 010-25 25 172
E-post: joakim.thorne@climacare.se

SRÖ – styr, regler och övervakning

Kevin Törnqvist
Gruppledare

Telefon: 010-25 25 177
E-post: kevin.tornqvist@climacare.se

VS- Entreprenad

Leif Karlsson
Gruppledare

Telefon: 010-22 21 648
E-post: leif.karlsson@climacare.se

VS-Service

Eddie Blomqvist
Gruppledare

Telefon: 010-25 25 178
E-post: eddie.blomqvist@climacare.se

Ventilationsentreprenad

Anders Hansson
Projektledare

Telefon: 010-25 25 175
E-post: Anders.hansson@climacare.se

JÖNKÖPINGSREGIONEN

Inomhusklimat och byggnadsmiljö

Rasmus Johansson
Projektledare

Telefon: 076-49 20 955
E-post: rasmus.johansson@climacare.se

SRÖ – styr, regler och övervakning

Kevin Törnqvist
Projektledare

Telefon: 010-25 25 177
E-post: kevin.tornqvist@climacare.se

KARLSTADREGIONEN

VS-Service

Minjamin Olsson
Gruppledare Karlstad

Telefon: 0708-22 38 07
E-post: minjamin.olsson@climacare.se

Climacare AB